Marina House to obiekt położony w samym sercu Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 36A (vis-à-vis Parku Witosa). Budynek oddany do użytku z końcem roku 2012, wraz z przyległym terenem, jest luksusowym i nowoczesnym miejscem do spędzenia pobytu dla singli, par i rodzin z dziećmi. Wyłącznie dla osób z posesji Marina House, poza wyjściem głównym do ulicy Jagiellońskiej, stworzone zostało wyjście nad rzekę Brdę. Spacer nadrzecznym bulwarem na Bydgoską Starówkę, do Opery Nova czy HSW „Łuczniczka” zajmuje zaledwie 10 minut.

Najmłodsze pociechy mogą korzystać z przyległego do budynku ogrodzonego, zadbanego miejskiego placu zabaw w otoczeniu parkowej zieleni i ławek.

Największą zaletą apartamentów Marina House jest łatwa dostępność komunikacyjna, w najbliższej okolicy znajdują się przystanki tramwajów (także tych wodnych) i autobusów miejskich. Apartamenty usytuowane są 500m od dworca głównego PKS, zaledwie 10 minut transportem publicznym od międzynarodowego lotniska i 3km od dworca głównego PKP.

Serdecznie polecamy noclegi w jednym z naszych dwunastu nowych, stylowo wyposażonych apartamentów, gwarantując najwyższy komfort wypoczynku dla turystów, także tych biznesowych.

Apartamenty zlokalizowane w budynku na terenie ogrodzonym, dodatkowo całodobowo strzeżonym przez ochronę, są bezpieczną przystanią dla każdego podróżnego. Obiekt wyposażony w windę.